Humbja me Italinë, tifozët e Kombëtares lënë stadiumin të zhgënjyer

 
Humbja 2-1 me Italinë në Euro 2024 ka zhgënjyer tifozët e Kombëtares. Pas ndeshjes ata janë larguar të zhgënjyer nga stadiumi në Dortmund, teksa për më shumë se 90 minuta mbështetën ekipin.

Vlen për t'u theksuar se prej dy ditësh kuqezinjtë "pushtuan" Dortmundin dhe afro 50 mijë shqiptarë ishin këtë mbrëmje në stadium.

 


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Goli dhe rekordi i Bajramit s'mjaftojnë, Italia përmbys 2-1 Shqipërinë! Dortmundi vishet kuqezi


S.DH/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

A duhet të ndalet përdorimi i euros për pagesa në Shqipëri? Si votuan qytetarët në sondazhin e Shqiptarja.com

A duhet të ndalet përdorimi i euros për pagesa në Shqipëri? Si votuan qytetarët në sondazhin e Shqiptarja.com