I buzëqeshur me dy djemtë mbi supe, festë në familjen e Saimir Tahirit (FOTO)

Në familjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri sot ka festë, pasi djali i madh, Drini mbush 9-vjeç.

Tahiri ka publikuar një foto në Facebook me dy djemtë mbi supe, i buzëqeshur, ndërsa shkruan 'Sot 9 e pastaj dhe 100 te tjera Drin! bestfriends4ever' shkruan ish-ministri.

Viti i kaluar ka mjaft i tensionuar për ish-ministrin në përballjen me drejtësinë, ndërsa tashmë dosja është në apel.

Postmi i Saimir Tahirit

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?

Komento

Komente

 • Arbëri: 23/02/2020 17:39

  Gëzuar edhe

  Përgjigju
 • Eri: 23/02/2020 15:43

  Familje e bukur,te bukur dhe jetegjate,te lumtur,te gezuar qofshi familjarisht,Jeni stresuar,kercenuar,por ju nuk u dorezuat kurre nga stisjet neveritese te politikes SE semur shqiptare,ju uroj shendet e mbaresi familjare dhe gjithmon te forte si shkem

  Përgjigju
 • Saimir Escobar: 23/02/2020 06:02

  U befshin trafikante edhe me te suksesshem se ti

  Përgjigju
  • Uahhh: 23/02/2020 13:52

   Ka punuar bab dhe për ta, nuk mendoj se do ta kenë të nevojshme.

 • Ben Tironci: 22/02/2020 23:54

  I modh do mbetesh Saimir

  Përgjigju
 • Ami: 22/02/2020 21:46

  U befshin dhe 100 vjec befshin jete te lumtur

  Përgjigju
 • DURRES: 22/02/2020 19:38

  TU BEFSHIN EDHE 100 TE BUZEQESHUR.

  Përgjigju