I infektuar me COVID, reagon Robert Budina: Jemi si kokrra e mollës, nesër do të kemi lajme

I infektuar me COVID, reagon Robert Budina: Jemi si kokrra e mollës, nesër do të kemi lajme


Regjisori Robert Budina ka reaguar pasi rezultoi i infektuar me COVID. Ai ka postuar një foto me dy fëmijët në Facebook, ndërsa statusin e shoqëron me paralajmërimin se nesër do të ketë lajme mbi vërtetësinë e testit.

"Falenderoj të gjithë miqtë dhe shokët për interesimin për gjendjen tonë shëndetësore. Jemi si kokrra e mollës me temperaturë 36.3 të tre. Meqënëse insistuan të na bëjnë testin, shpresoj të vijnë t'i bëjnë testin fëmijëve me të njëjtin insistim. Nesër do të kemi lajme edhe për vërtetësinë e testit sotshëm" shkruan ai.


Lajmi kryesor:

Tur në Shqipëri për Teatrin por pa maska, infektohen me COVID dy vëllezërit Budina: Jemi si kokrra e mollës! Rama: Shërim të shpejtë


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak