POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“I kërkova falje pasi mbarova punë”, Cristiano Ronaldo pranon përdhunimin e 35-vjeçares: Më kapi nga….

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe 35-vjeçarja Kathryn Mayorga

Prej disa kohësh futbollisti Cristiano Ronaldo është lakuar nëpër të gjitha mediat ndërkombëtare për shkak të një akuze për përdhunim që ngriti 35-vjeçarja Kathryn Mayorga ndaj tij. Ylli i Juventusit ka pranuar se akuzuesja ka thënë disa herë ‘jo’, natën që kanë kryer marrëdhënie.

Der Spiegel” shkruan se ka ekskluzivisht dokumentet që përmbajnë një pyetësor ku ylli i Juventus-it, ka pranuar se amerikania Kathryn Mayorga, i ka thënë jo disa herë kur të dy bënë seks në Hotels Palms Place gjatë qershorit të vitit 2009. Media gjermane ka publikuar vetëm disa emaile të shkëmbyera mes yllit të futbollit dhe avokatit të tij, Paulo Reindero.

Ronaldo është shprehur se ishte një femër e vështirë por jo se nuk kishte dëshirë. Sipas tij, Mayorga kishte thjesht siklet faktin që ishte hera e parë që po takoheshin dhe nuk kishin pse kryenin marrëdhënie që atë ditë.

Dokumentet janë shkruar në shtatorin e vitit 2009, Ronaldo identifikohet si X dhe Ms Mayorga si Ms C dhe avokati e ka pyetur futbollistin: “Çfarë është thënë nga ty dhe çfarë është thënë nga Ms. C?

“Ajo tha se nuk ishte e denjë të bënte seks, pasi sapo ishin takuar. Por prapëseprapë më kapi k****. Ia bëra nga anash. Ajo u bë vetë gati. Po qëndronte shtrirë në anësore, në krevat dhe unë hyra nga mbrapa. Ishte e vështirë. Nuk ndryshuam pozicion. Pesë/shtatë minuta. Ajo tha se nuk donte, por e ishte e gatshme. Gjatë gjithë kohës ishte e vështirë, por akti nuk zgjati shumë. Mbase mund të ketë marrë ca të nxira kur e kappa,”- thuhet të jetë përgjigjur Ronaldo.  

Më pas futbollisti shpjegon se çfarë ka ndodhur pasi mbaruan aktin.

 “Ajo nuk donte të ma jepte, por ma bëri duke përdorur dorën. Ajo vazhdonte të thoshte jo, nuk jam si të tjerat. Unë kërkova falje më mbrapa. ‘Ore idiot, më përdhunove, nuk jam si të tjerat,’ më thoshte. Unë i kërkova sërish falje,”- e mbyll deklaratën e tij futbollisti i Juventusit.

Ora 20:33
“I kërkova falje pasi mbarova punë”, Cristiano Ronaldo pranon përdhunimin e 35-vjeçares

Kathryn Mayorga

1 / 6

Cristiano Ronaldo dhe Kathryn Mayorga

2 / 6

Cristiano Ronaldo

3 / 6

Emailet e shkëmbyera mes C. Ronaldos dhe avokatit të tij

4 / 6

Emailet e shkëmbyera mes C. Ronaldos dhe avokatit të tij

5 / 6

Emailet e shkëmbyera mes C. Ronaldos dhe avokatit të tij

6 / 6
fl.mi.
Komento

Komente

  • Proka: 02/12/2018 12:27

    Kjo i bie,une bera defrim dhe te kerkoj ndjese ne fund. Zonja ishte ne poziten anesore,ne kete menyre seksi eshte i veshtire por mund te realizohet. Edhe nje gje,marrja ne dore e penisit nuk do te thote se partnerja deshiron seks, kjo do te thote derdhje e partnerit qe te leje te qete.Eshte 100 % perdhunim.

    Përgjigju