I quajti të bijën plakushe, Sabiani i 'përvishet' komentueses: 'Kujdes ke princesha ime se del me humbje'

Ne foto Kejsi dhe Sabiani/Kejsi

Kejsi Mejdini, vajza e këngëtarit të njohur Sabiani publikon shpesh në rrjete sociale foto mjaft provokuese. Jo pak herë këto foto ngjallin reagime pa fund në rrjetet sociale. Vetë Kejsi në disa dalje publike ka pohuar se babai i saj nuk e kritikon për fotot provoukese, madje pjesa më e madhe e tyre kanë pikërisht atë si autor. Kjo duket edhe nga komentet që babë e bijë shkëmbejnë në rrjetet sociale.

Rasti më i fundit ka qenë pikërisht ditën e sotme kur Kejsi ka postuar në rrjetet sociale një foto ku e quan veten "Helena e koheve moderne". Një komentuese ka shkruar poshtë fotos "Shoh një plakushe te verdhe", ndërkohë që përgjigjen nuk e ka marrë nga ajo por nga vetë Sabiani i cili i është përgjigjur komentues duke i shkruar "te plasi zemra ka edhe keshtu ske ci ben kujdes ke princesha ime se del me humbje"

Foto e postuar nga Kejsi , poshtë të cilës shkruan "Helena e koheve moderne"

Replika e Sabianit me komentuesen

1/2
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento

Komente

 • Nabukodonosor1: 12/02/2019 14:02

  Cili eshte Sabiani nga ato te dyja???

  Përgjigju
 • Berat: 09/02/2019 15:44

  Mos u merzit o sabian se krye

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Atentati në Lezhë/ Makina e djegur me targa të vjedhura që më 20 qershor 'Fiat-it' të një vajze në Ishëm