I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt

 

I shtrirë në tokë dhe me duart pas shpinës, ky është momenti i arrestimit të një prej autorëve të Masakrës së Çolës, Ani Begajt, i dënuar me 35 vite burg në mungesë dhe ishte i shpallur në kërkim.

Ai është prangosur sot nga policia e Vlorës, së bashku me Elton Begaj, kushëririn e tij, i cili mbante me vete dhe një armë zjarri të llojit 'pistoletë'.


Lajmi kryesor:

Në kërkim prej 7 vitesh për Masakrën e Çoles, arrestohet në Vlorë Ani Begaj! Në pranga edhe kushëriri i tij, të armatosur nuk i ndaluan policisë në Lungomare! Pamjet e ndjekjes policore (VIDEO)


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Thikën klientit në mes të Sarandës, po tani kush e ka fajin?

Thikën klientit në mes të Sarandës, po tani kush e ka fajin?