I shtruar autori i vrasjes së mikut të Ervis Martinaj/ Spitali i Traumës 'blindohet' nga policët (VIDEO)

Spitali i Traumës është 'blinduar' nga forcat e policisë, kjo pasi aty është i shtruar Kreshnik Tusha, autor i ekzekutimit të Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit, jashtë një hoteli në autostradën Mamurras-Lezhë në fshatin Gjormë. Report Tv sjell video nga ky spital, në të cilën ndodhen forca të shumta policia në derën kryesore të godinës dhe në oborrin e saj.


Lajmi kryesor:

Dy viktima nga atentati në Kurbin! Njëri nga autorët në spital, u plagos nga shkëmbimi i zjarrit! Shënjestra mik i Ervis Martinajt, zbulohet e kaluara!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?×

Lajmi i fundit

John

Përurohet memoriali i Holokaustit, Kim: SHBA ka vlerësuar guximin e popullit shqiptar