I vranë vëllain në atentat, motra e 27-vjeçarit poston foton prekëse: Jeta ime mbaroi bashkë me ty, më merr të ikim të dy

I vranë vëllain në atentat, motra e 27-vjeçarit poston foton prekëse: Jeta ime mbaroi bashkë me ty, më merr të ikim të dy

Motra e 27-vjeçarit Aleksandër Sadikaj i cili u vra një ditë më parë në një atentat me tritol ka bërë një reagim prekës në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar foton e 27-vjeçarit, i cili siç duket ka në krahë nipin e tij, dhe ku i dedikon disa rreshta prekës.

“Sot mbaroi dhe jeta ime bashkë me ty. Dua të vij të lutem më merr dhe mua. Djali më i mirë dhe më i bukur në botë të lutem vëllai im, shpirti im më merr të ikim të dy, më merr me vete të gjej paqen. Vetëm për ty jetoja, s’kam më jetë. Hajde të ikim. Të dy sot në një udhëtim të gjatë dhe të bukur të takojmë zotin ta pyesim pse”, shkruan ajo.

Postimi i motrës së Aleksandër Sadikajt


Lajmi kryesor:

Bomba me celular, Aleksandër Sadikaj e mbante pistoletën në brez! Dyshohet se tritoli iu vendos në makinë nga vrasës me pagesë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot