Ilir Shaqiri flet për Beatrix: S'ka një linjë karakteri! Nuk kemi ardhur për të ndërtuar familje në 'Big Brother Vip'

Ilir Shaqiri flet për Beatrix: S'ka një linjë karakteri! Nuk kemi ardhur për të ndërtuar familje në 'Big Brother Vip'

Beatrix Ramosaj dhe Ilir Shaqiri

Ilir Shaqiri ka komentuar daljen e Beatrix nga shtëpia e 'Big Brother Vip'. Sipas Ilirit, Beatrix nuk ka një linjë karakteri dhe sipas tij është e paqëndrueshme.

“Ndoshta Trixa nuk kishte për të dalë kurrë në nominim, sepse të gjithë e krehin nga mëngjesi deri në darkë. Vetëm unë e kam nominuar Trixën. Ndoshta ndonjë banor i ri mund ta nominonte. Unë një herë e nominova Trixën, pas debatit që kisha me Donaldin dhe e pashë që ndërhyri.”-u shpreh ai.

Ndërkohë, ai e cilësoi Beatrixën si një nga personazhet që nuk ka bërë lojë, por ka ardhur “për të ndërtuar familje”.

“Është nga ato personazhet që nuk kanë një linjë të vetën të karakterit këtu brenda dhe thjesht nuk nominohet, nuk bën garë, nuk bën lojë, nuk vendos në plan të parë, sepse është e dashura e Donaldit, s’kemi ardh për të ndërtuar familje. Kemi ardhur të tregojmë karakterin tonë.”-shprehet Iliri.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • qytetarja: 25/01/2022 14:01

  Aman kur flet per karakter Iliri qe ka braktisur per tre vite familjen duke e tradhetuar bashkeshorten.Na flet se ka guxim dhe karakter se ka mbajtur te bashkuar familjen. Bashkeshortja e tij italiane e ka gelltitur se si duket dhe ajo ka bere te njejten gje gjate ketyre viteve dhe Iliri eshte lepire sepse do te bridhje neper koshat e plehrave po te divorcohej. iliri meqe ka karakter te tregoj me cfare kushtesh e ka falur bashkeshortja ate per kete tradheti sepse ajo u be bishe per nje puthnje qe i dha Beniada dhe per masazhin qe ai do ti bente Beniades. Iliri dhjete ne breke nga gruaja.Inatet dhe debatet i bene me Donaldin Trixen engjell Sara qe kane gjysmen e moshes se tij. O Ilir ti nje nje i pafytyre se bashku me Engjell(djallin).Dagz dhe engjell duhet te shohin gjithe vidiot ku jepen debatet e ashpera si dhe ofendimet e renda qe i ka bere ciftit. Neqoftese nuk i keni mund tjuua jap une ti shihni.Njeriu nuk lepine ate qe peshtyn. iliri per moshen qe ka tregon se eshte nje njeri me moral xero dhe mos te bej te indinjuarin per moral.Ilir je njeriu me me pa moral qe kam njohur ne programet tv. Engjell ka urrejtje per Donald se dikur e ka dashur Donaldin dhe ka tentuar te ndaj dyshen Donal Bora.Kur iku me bisht nder shale krijoj keto.Engjell nxirri burrash se cfare ke. Iliri nuk te ka falur por te do si ushtare meqe je kunder Donaldin. Arjona eshte as ma hengsh as ta hengsha dhe Beniada eshte nje thashethemexhie erendomte dhe me petkun e te folurit gjysma gjysma te shqipes eshte favorizuar ate. Beniada se bashku me nene tende si dhe gjithe shqiptaret qe harrojne gjuhen shqipe.Kjo ndodh se doni ju Dy niperit e mi 15 vjecare te lindur dhe rritur ne itali jo si Beniada qe ka shkuar 4 vjece shkruajne dhe flasin shume bukur dhe pa asnje gabim gramatikor gjuhen shqipe.Kane ardhur ne Shqiperi vetem tre here kur kane qene te fundit 2015 vetem nga 15 dite.Mesoni dhe mos harroni gjuhen shqipe. Gjuhen shqiper e kane humbuir ata shqiptare qe kane nje arsimim te ulet per mos tju thene injorante. O harrova Iliri e kishte goxen goxha si nuk i ka mesuar nje fjale shqip dhe behet si vemje qe ta votoj publiku shqiptare Big brothet vit e fiton Ilir Shaqiri pasi Lori Hoxha do ti kthej nderin e vitit 2014 ku Ilir Shaqiri e shpalli fituese e Dancing With The Stars kur ate e meritonte Flaka Krtelani.

  Përgjigju
  • Shegushe: 26/01/2022 15:31

   Aman se na hape barkun ti qytetarja pa mbiemer

 • Sondazhi i ditës:

  Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it

FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it