Iliri dëgjon këngën e vajzës së tij, përlotet teksa ua tregon banorëve

Iliri dëgjon këngën e vajzës së tij, përlotet teksa ua tregon banorëve

Balerini Ilir Shaqiri është surprizuar paraditen e sotme teksa ka dëgjuar në shtëpi këngën e vajzës së tij.

Kënga është lancuar para disa kohësh por kjo nuk e ndaloi Ilirin që të çmallej dhe të ndjente zërin e saj.

Me lot në sy, ai i prezantoi banorët me projktin e vajzës së tij dhe prapaskenat që ky produksion përfaqësonte.

Banorët e tjerë u përpoqën ta ngushëllonin në këtë moment të bukur dhe mjagy mallëngjyes.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq