Infektohet me COVID drejtoresha e kopshtit në Elbasan, karantinohet stafi dhe u merren tamponët

Foto ilustruese

Drejtoresha e kopshtit Nr.13 në Elbasan është infektuar me COVID-19 dhe aktualisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Pas konfirmimit se ajo ishte pozitive me koronavirus stafi i kopshtit  është vetëkarantinuar dhe po i merren tamponët.

 


Lajmi kryesor:

164 të infektuar me COVID gjatë 24 orëve, mes tyre 5 mësues nga shkolla 'Jeronim De Rada'/ Ndërron jetë mësuesi 47-vjeçar, shuhen vjehrra dhe nusja në Gramsh


  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Temperatura nga -15°C deri në 8°C, parashikimi i motit sot, ja çfarë pritet të ndodhë pasdite