Inskenoi djegien e tij në makinë, por u gjet gjallë! VIDEO-ja e Pecorellit i maskuar me syze e kapuç, ndryshoi pamjen që të mos identifikohej

 

Kjo është fotoja e biznesmenit Italian Davide Pecorelli i gjetuar në një ishull në Itali 9 muaj pasi inskenoi djegien e tij në makinë në Pukë. Mësohet se ai kishte ndryshuar edhe pamjen e jashtme, në mënyrë që të mos identifikohej në Itali. Me pantallona të shkurtra të verdha, syze dhe kapuç shihet në këtë foto.


Lajmi kryesor:

Karta e bankës ishte sinjali që çoi në gjurmët e biznesmenit Davide Pecorelli, tërhoqi para në Romë 9 muaj pas zhdukjes së inskenuar në Pukë


/K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Raporti i Progresit të KE-së për Kosovën: Zgjedhjet e parakohshme dhe pandemia, integrimi drejt BE ka ngecur