Ish-guvernatori Fullani “byzylyk”
në këmbë për të mos u arratisu

Ish-guvernatori Fullani “byzylyk”<br />në këmbë për të mos u arratisu
TIRANE- Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani nuk ruhet me policë edhe pse ai është në arrest shtëpie. Por burime nga policia kanë bërë të ditur se, Fullani nuk ruhet pasi atij i është vënë në këmbë një pajisje gjurmimi ose siç njihet ndryshe byzylyk dhe nëse i pandehuri del jashtë rrezes së përcaktuar atëherë bie sinjali i alarmit.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Pamje të frikshme, makina bëhet shkrumb e hi në mes të Tiranës

Pamje të frikshme, makina bëhet shkrumb e hi në mes të Tiranës