“Ishe një copë m*ti”, shpërthen keq këngëtarja shqiptare: Humba një by*ëlarës

“Ishe një copë m*ti”, shpërthen keq këngëtarja shqiptare: Humba një by*ëlarës

Morena Taraku

Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare që është përfolur jashtë mase për lidhjen e saj me iranianin Sasha Sobhani. Dyshja i kanë dhënë fund një lidhjeje që shkoi deri në atë pikë saqë ata bënë tatuazh emrat e njëri-tjetrit si dedikime. Mirëpo sot ata nuk flasin më dhe herë pas here kanë shpërthime në rrjetet sociale ku me nënkuptime shprehin atë që kanë përbrenda për njëri-tjetrin.

Së fundmi Morena Taraku ka bërë disa postime në Instastory ku ka caktuar emrin e personit që po i drejtohet e quan atë një copë m*ti dhe një askush, që sot nuk ka guxim ta shikojë në sy. Këngëtarja s'ka përmendur asnjë emër por ne na vjen ndërmend emri i Sobhanit, ish-të dashurit të saj. 

"Koha të them diçka: Sa do të doja që të gjithëve t'ju thoja sa vleni për mua. Ata që i dua dhe ata që "i dua". Mua më bën të jetoj ajo copë dashuri që kam për njerëzit e mi, por jo për ata që i kam etiketuar të rremë. Ti s'ke fytyrë të më shikosh në sy sepse ndjen keqardhje për veten tënde se sa i/e humbur je. Po shokët e mi të vërtetë janë ende përballë fytyrës time dhe i shoh çdo ditë.
Kurse ti që ishe vetëm një gënjeshtër je asgjë më shumë se një copë m*t.

Ti jeton nëpër ditë jetime sepse asnjëher nuk ishe, as nuk do jesh mirë. E për copa m*ti që humba e do humb në këtë botë s'do mërzitem kurrë sepse ishe vetëm një copë m*t në jetën time dhe ashtu do jesh gjithmonë. Ose thjesht ke qenë by*ëlarës. Kuptohet, atëherë kisha nevojë unë ose mungonte ndokush i afërt. Ta kisha bërë tag por bëhesh i famshëm. Kështu që e di vetë kush është,"- përfundon Morena Taraku.

Statuse të bëra nga Morena Taraku 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Robi: 11/12/2018 15:46

    Aman o Morena se ne fillim te pelqeu ty edhr tani e shan. Ti sa ai ose me llum je deri sa u lidhe

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Dështon projekti për mbetjet e riciklueshme në Durrës! Bashkia blen 700 kazanë të rinj, por s’ka pikë grumbullimi! Qytetarët pa informacion për ndarjen e plehrave në burim

Dështon projekti për mbetjet e riciklueshme në Durrës! Bashkia blen 700 kazanë të rinj, por s’ka pikë grumbullimi! Qytetarët pa informacion për ndarjen e plehrave në burim