'Ishte diçka e shpifur', Stresi komenton lidhjen Donald-Beatrix: Komentoi në foton e Borës, realitet i hidhur

'Ishte diçka e shpifur', Stresi komenton lidhjen Donald-Beatrix: Komentoi në foton e Borës, realitet i hidhur

Reperi Stresi ka qenë një nga reperët më të përfolur kudo kohët e fundit, sidomos pas bashkimit të tij me “konkurrentin” Noizy, të cilit i ka shprehur herë pas here suportin dhe mbështetjen. Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në një intevistë, në të cilën ka dhënë një koment lidhur me situatën shumë të diskutuar, lidhjen e banorëve të “Big Brother VIP Albania” Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj.

Ai ka shprehur faktin se ka një shoqëri shumë të madhe për aktorin e humorit dhe se nuk e gjykon. Sipas tij, është pikërisht Beatrix e cila ka vepruar gabim, duke patur parasysh komentet e saj në foton e ish të dashurës së Donaldit, Bora Zemani.

“Donaldi është shumë djalë i mirë, e kam dhe shok. Realisht e kam shumë shok, shkojmë shumë mirë me të. Nuk mund ta gjykoj se çfarë ka bërë Donaldi, po unë gjykoj Trixën shumë. Ky është realiteti shqiptar dhe femrës shqiptare, që bëjnë këto gjeste. Dikur Trixa ka qenë komentuese e fotove, puthjeve të Donaldit. Ky është një realitet i hidhur i joni. Ishtë dicka e shpifur.”- ka thënë ai për çiftin.

Rikujtojmë se Stresi ka shprehur dhe më parë suportin e tij për moderatoren e “Përputhen”, Bora Zemanin, duke e përmendur në tekstin e një prej këngve të tij e duke e quajtuar “mbretëreshë”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Haha: 23/01/2022 15:05

  Stresi qe bie ere cjap, ala nuk i ka dale zdroma, prej morrave, te jep mend. Pika mu ne malok muti.

  Përgjigju
 • Gripi: 23/01/2022 11:50

  Te te gjykoje djali nje hajduti dhe nje ordiner i droguar qe le la gruaja se e nxorren me breke neperkembe eshte e frikshme. Ik o Arkimed maloku shko tek dera e shtepise se Bores dhe lypja po ta dha mis na hap barkun o injorant kokebosh. Bora Zemani e di vete ku e ka difektin por e mbron Top chaneli njelloj si nuk nxorren emrin e asaj fatkeqes qe ishte bashke me Tanin.

  Përgjigju
 • Abcd: 23/01/2022 11:21

  Triksa eshte e sinqerte,ajo ka rene ne dashuri me Donaldin,por tashme nuk eshte me e kthjellet,ka frike se nuk eshte Donaldi ashtu sic ajo e ka pare ne fillimet me te dhe ndoshta e bren edhe dyshimi ne kete pike,se mos Donaldi gjithcka e ka bere per te bere xheloze Boren,por nese marrim per argument dhe faktin qe thote Stresi,se Triksa ka qene ajo qe komentonte fotot e Bores kur ka qene jashte ,atehere n’a del qe Donaldi eshte i “ndyre” ,se e paska bere per hakmarrje lidhjen me Triksan,per te njollosur fuguren e saj “pse u dashurua”,kur dashuria eshte gjeja me e bukur ne bote qe i ndodh njeriut dhe t’e kerkosh t’a penalizosh per kete,eshte maskarallik. Donaldi per mua thjesht eshte “nje Donzhuan i sinqerte”,asgje me shume,se flirton me te gjitha gocat e bukura aty brenda,ku casti e beri “te ngeci” me Triksen.

  Përgjigju
 • elisa: 22/01/2022 21:29

  Eshte kaq e pa drejte te gjykojme beatriksen sepse u lidh me donaldin ajo nuk ka vrare njeri thjeshte ra ne dashuri qe eshte dicka njerezore pse kaq te ashper edhe te keqinj po tregohemi pse kaq te pa shpirt kundrejt beatrikses.Ku ishte bora 6 muaj qe e kishte jasht donaldin ata nuk kishin asnje komunnikim i nderpren gjithcka vetem hidhnin kunja ne instagram edhe tani qe donaldi u lidh u ngriten te gjithe edhe shan beatriksen donaldi tek e fundit do lidhet me nje vajze se sdo mbaj zi per boren.Fakti qe shkembyen nje puthje sdo te thote qe jane cift ndoshta emocioni i momentit edhe e dhan puthjen.Po kur dilnin lajmet per boren edhe atdheun ku ishin fansat apo po flinin gjume.Sa lajme dolen qe atdheu bridhte me boren apo nuk i keni pare.Stop stop te gjitheve se lat nam Donald veshaj nuk eshte i martuar me boren kishte nje lidhje mbaroi kaq.Edhe donaldi ka arsyet e tij se nuk eshte ndare kot se e njohim boren.Une i uroj donalditit fitore edhe beatriksi qofte e lumtur gjithmone

  Përgjigju
 • Xxx: 22/01/2022 20:48

  Mjere kush gjykon!Turp!Injorantet me shpirtin e zi

  Përgjigju
 • gjergji: 22/01/2022 19:38

  trixa eshte vajza me e bukur me e rdukuar me pa fjale lum nena qe e ka .

  Përgjigju
  • Vlonjati tjeter: 24/01/2022 08:33

   Na plasi iraK per Donaldin e per Trixen...

  • Vlonjati: 23/01/2022 20:02

   Triksa vajze e mrekullueshme sikunder edhe Donaldi. Do jet nje çift ideal. Lerini te rinjte ta jetojne jeten siç deshiroje dhe jo ti paragjykojme. Suksese dhe fitore Donaldit djalit bukurosh dhe te mençur

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Turbulenca të forta para uljes së avionit në SHBA, 8 të plagosur

VIDEO/ Turbulenca të forta para uljes së avionit në SHBA, 8 të plagosur