Ishte duke peshkuar, mbytet 71-vjeçari në Darëzezë të Fierit

Ishte duke peshkuar, mbytet 71-vjeçari në Darëzezë të Fierit

Zona ku po peshkonte 71-vjeçari

FIER- Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Darzezë. Mësohet se një 71-vjeçar i cili kishte dalë të peshkonte është gjetur i mbytur në një kanal me ujë në Darzezë. Mësohet se viktima është identfikuar si K. M., 71 vjeç, banues në Fier.

Nga kqyrja paraprake e trupit nuk konstatohen shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e mbytjes nga uji.

"Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes", njofton Policia. 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kosova shpall ditë zie kombëtare,  ndërtesa e qeverisë ndriçohet me flamurin e Turqisë

Kosova shpall ditë zie kombëtare, ndërtesa e qeverisë ndriçohet me flamurin e Turqisë