‘Ishte super e bukur’ Habit Ilir Shaqiri: Dikur jam dashuruar me kushërirën time!

‘Ishte super e bukur’ Habit Ilir Shaqiri: Dikur jam dashuruar me kushërirën time!

Balerini, Ilir Shaqiri ka habitur me deklaratën e tij në shtëpinë e BBV. Ai ka thënë në një bashkëbisedim me Tanin, se kur ka qenë 10 vjeç është dashuruar me një kushërirën e tij.

Padyshim, siç theksoi dhe balerini, bëhet fjalë për një dashuri platonike.

“Të gjithë e kemi pasur në fis një kushërirë që jemi dashuruar, dikur. Dashuri në kuptimin platonik të themi. Unë kam pasur një kushërirë, edhe e kam akoma, super e bukur. Kur është bërë nuse ajo unë isha xheloz: ‘Na e mori ky thoja’. Kam qenë kalama 10 vjeç, edhe sa i prapë. Por ishte shumë e bukur dhe është shumë e bukur”, sqaroi Shaqiri.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lala: 01/02/2022 08:16

    Daku ma prezanto mua ta provojm i her e te kuptojm pse.ishe i dashuruar me te hahah

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura