Ja kush i zbukuron mëngjeset e Arbana Osmanit tani

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet shqiptare. Prej kohësh ajo është bërë objekt i titujve në mediat rozë, pas qarkullimit të lajmit të ndarjes nga bashkëshorti. Vetë ajo ka zgjedhur të mos e komentojë këtë cështje.

Mëngjesin e ditës së sotme Arbana ka postuar një foto në insta story ku shfaqet krah Xhemit, foto të cilën e ka shoqëruar me mbishkrimin “Një nisje e bukur e ditës”. Dy moderatoret njihen si mikesha të ngushta me njëra-tjetrën.

Arbana dhe Xhemi

m.v./Shqiptarja.com
Komento