Jeni gati? Donald Veshaj bën publik suprizën e radhës...dhe nuk është i vetëm (VIDEO)

Jeni gati? Donald Veshaj bën publik suprizën e radhës...dhe nuk është i vetëm (VIDEO)

Pas daljes nga Big Brother, Donaldi duket se i ka hyrë shumë seriozisht këngës. Kësaj herë ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Picasso”, por jo i vetëm.

Ky projekt i ri vjen në bashkëpunim me vëllanë e tij binjak, Romeo dhe kantautorin Elgit Doda.

A ka vargje që mund të jetë dedikim për historinë e dashurisë së tij me Borën? Ne na duket se po, por më mirë vlerësojeni vetë...

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Edison Ypi: Ik në Niçë

Edison Ypi: Ik në Niçë