Johnny Depp në një lidhje? Përflitet se bëhet fjalë për ish-avokaten e tij

Johnny Depp në një lidhje? Përflitet se bëhet fjalë për ish-avokaten e tij

Johnny Depp dhe

Johnny Depp mund të mos jetë më i lirë. Sipas “The Sun”, në horizont kemi një romancë të re mes Johnny Depp dhe ish-avokates së tij, Joelle Rich, e cila e ka përfaqësuar aktorin në gjyqin e zhvilluar në Mbretërinë e Bashkuar.

Burimet thonë se kanë super kimi dhe se lidhja është serioze. “Mes tyre është diçka serioze. E kanë seriozisht”. Burime të tjera shprehen se gjithçka është shumë diskrete dhe se Depp dhe Rich takohen nëpër hotele, për ta mbajtur private lidhjen.

Rich, teknikisht dhe ligjërisht është e martuar, por po bën procedurat e divorcit me bashkëshortin, me të cilin ka 2 fëmijë. Jollie ka qenë avokatja e Johnny Depp në gjyqin e mbajtur në vitin 2018, kundër Amber Heard.

D.GJ/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Ekskluzive/ Bëri golin më të shpejtë në Euro 2024, Nedim Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë do shënoj akoma më shpejt

Ekskluzive/ Bëri golin më të shpejtë në Euro 2024, Nedim Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë do shënoj akoma më shpejt