Këngëtarja Enca me dhe pa
photoshop,vini re ndryshimin

Këngëtarja Enca Haxhia është kritikuar shpesh që modifikon foton e saj, por mesa duket asaj nuk i bën aspak përshtypje.
 
Vetë këngëtarja ka postuar një foto në Facebook teksa ndodhet në Gjermani për një koncert.
 
Në foto bien shumë në sy format trupore pothuajse perfekte të këngëtares.
 
Por në një tjetër postim nga këngëtari Gold AG, Enca duket shumë ndryshe me kile pak të tepërta dhe forma trupore jo aq të mira sa në foton e postuar nga vetë ajo. 


enca
(Fotoja e postuar nga Enca Haxhia)

enca
(Fotoja e postuar nga Gold AG)

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)


 

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s'jam i zoti që të ngas makinën dhe i kam këmbët shumë të gjata