“Kam përjetuar ferrin”, Marina Fara rikthehet më bombastike se kurrë (Foto)

“Kam përjetuar ferrin”, Marina Fara rikthehet më bombastike se kurrë (Foto)

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina

Vajza e këngëtares shqipatre Eli Fara, Marina është përfolur gjithmonë për format e saj trupore. Ajo u bë e njohur vetëm nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ndante me të gjithë ndjekësit e saj foto nga më provokueset.

Mirëpo pati një periudhë kohore kur bukuroshja u përfol për një shtatzëni, mbylli të gjitha rrjetet sociale, dhe kur i rihapi nuk ishte më ajo vajza e dikurshme. Gjithsesi Marina është rikthyer sërish si dikur.

Vajza e këngëtares ka publikuar një foto ku shihet e veshur me bikini dhe vë në dukje të pasmet. “Kam përjetuar ferrin, kështu që bëj shkrepjen tënde më të mirë, dhe unë jo vetëm që do të mbijetoj por do të fitoj,”- shkruan Fara mbi foto.

Foto e publikuar nga Marina Fara 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Inez Hajrullës, arrestohet në Spanjë porositësi Leonard Luzi

Atentati ndaj Inez Hajrullës, arrestohet në Spanjë porositësi Leonard Luzi