“Kam pirë aq sa mund të mbushja 3 autobotë”, këngëtari Aleksandër Gjoka ‘rrëfehet’ për alkoolin

Aleksandër Gjoka, këngëtar

Këngëtari Aleksandër Gjoka ka ndarë për herë të parë me publikun të dhëna për jetën e tij dhe marrëdhënien e tij me alkoolin.

I ftuar pasditen e djeshme tek “Rudina” në Tv Klan, Gjoka ka thënë se për një periudhë ka qenë i varur nga alkooli derisa u kap nga policia. Gjoka ka thënë se është kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur, dhe pse që prej atij momenti nuk konsumon më alkool.

“Unë jam në dishezë tani, duhet të kujdesem për shëndetin se me aq sa kam pirë do i kem mbushur nja tre autobotë. Kam filluar të eci më shumë dhe të pi ujë. Ndihem më mirë dhe kam humbur shumë kilogramë”, ka thënë Gjoka.

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës