“Kape! Bjeri këtij ...ky më ka prekur familjen", pamjet e përplasjes dhe dhunës së ushtruar ndaj reperit 'BMT', Stresi: Jam djali i Sali Lushës

Janë publikuar pamjet të cilat tregojnë dhunën e  ushtruar nga njerëzit e Stresit ndaj ish-anëtarit të grupit TBA-së, Arben Simonit ose i njohur si BMT.

Në videon e publikuar reperi ndodhet brenda një makine  dhe disa djem i gjuajnë makinë  me shkop bejsbolli dhe godasin Arben Simonin pa pushim, ndërkohë dëgjohen teksa përdorim dhe fjalë fyese.

Kur BMT sheh se e gjithë skena po filmohej, fsheh fytyrën për të mos u kapur nga kamera.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty. Ore shif ktu ktheje kokën, ky më ka ra në qafë më ka prek familjen” – dëgjohet të thotë në një moment Stresi, teksa i kërkon BMT që të ngrejë kokën dhe ai thotë “nuk flas”, e më pas rënkon nga të gjuajturat.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Anonim: 12/07/2022 14:03

  O stres plehra po kur i shan ti te tjeret me gra e me nena e motra si te duket ,jo se ky plehra tjeter esht me i mir po jeni nje kategori , cfar i bere ti familjes se Leonard Bombajt e torturove i more makinen derisa ata e fituan me shum mund nga nje plehr si ty , po si e mbushi saliu tironen me shpellar si puna jote ku solli te lar e te pa lar, pastaj po te pysesh tropojonat ty te shajn se familje till je funderrin me nje baba imoral , ku saliu shpellari ju therret juve kur ka protesta per te djeg tiranen e shkaterruar ,ti nje drogaxhi dhe nje funderrin bashk me ata qe del lajv morracaket e hashashxhinjt , polici nuk ka se po te ket nuk te le te besh si te do qejfi ty, duhet enveri me jua leru ku i kini dhe ku nuk i kini faren tende e funderrinat si ty .

  Përgjigju
 • Serxhio: 06/07/2022 21:36

  hajde hajde po ca ben policia keto repera gomera qe i lene stres+calvio +++++ plera qe nuk shohin punen e tyre probleme per familjet dhe per shoqerine ca jeni turp dhe shume shume turp. plera rruge.

  Përgjigju
 • Llazi: 05/07/2022 16:44

  Hajde xhungel hajde. Po makina cte beri more verem. E thote jam djali i Sali Lushes, si me qene djali i mbretit. Te jem une si ai taksisti te q. soj e sorollop. Eshte mbushur Tirane shpellare...

  Përgjigju
 • Zjarr Pervelues: 05/07/2022 15:30

  Po ky biri k. shau krejt miletin, ska lidhje stresi, qoft djali ma i keq, cfaj ka familja vet. Ti behet mesim jo ketij, po krejt monstrave si ky qe te mos ti bien ne qafe miletit, se mileti ti thyejn kockat.

  Përgjigju
 • Shqiptari: 05/07/2022 13:19

  Hajde shpellari hajde.Po Policia c'ben?

  Përgjigju
  • Policia: 05/07/2022 23:38

   Policia eshte duke bere fresk Spiropalit, Xhackes dhe Ballukut. Kuptohet nuk ka nevoje per koment per Ramen.

 • Klaus: 05/07/2022 13:09

  Ky eshte kapur me droge, me arme, eshte arrestuar per dhune etj! Cfare duhet te beje ky rrugac te futet ne burg o shtet leshi?

  Përgjigju
 • Zaim: 05/07/2022 12:15

  Tmerr.Policia cfare ben?Shikon dhe i ben sehir.O zot larg nga Shqiperia

  Përgjigju
 • Stefano lombardo: 05/07/2022 11:47

  Une ste pelqejo stresi por te kane ne familje Dhe te lumte dora

  Përgjigju
 • shaban: 05/07/2022 11:32

  dhe policia cfare ben?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

20 punët më të paguara në botë

20 punët më të paguara në botë