Karantinim në mënyrën e tij... Stresi tregon si po i kalon ditët e 'izolimit' (VIDEO)

Këngëtari Stresi po i kalon ditët e izolimit në Greqi. Ai ka publikuar një video ku shfaqet duke i shijuar ditët e karantinimit nën shoqërinë e miqve... dhe zgarës. 


Lajmi kryesor:

'Situatë paradoksale, por do ia dalim', artistët mesazhe: Qëndroni në shtëpi! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?