Kartolinë nga Korça! Qyteti zbardhet nga dëbora (FOTO+VIDEO)

Qyteti i Korçës është zbardhur nga dëbora. Në pak orë qyteti është zbardhur nga flokët e borës, ndërsa pamjet e sjella nga Shqiptarja.com duken si kartolinë

Reshjet kanë nisur që prej orës 7:30 të mëngjesit të sotëm ndërsa temperatura mesatare shkon deri në -3.

Kontraktorët janë ne gatishmëri për Mirëmbajtje Dimërore.

Ne aksin Korçe-Pogradec në afërsi të Qafë Plloçës po kriposet pasi dhe ky aks është përfshire nga reshjet.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën