KATAR 2022/ Shaqiri protagonist, Zvicra kalon në avantazh! Embolo nuk feston, ndëshkon kombëtaren e origjinës së tij (VIDEO GOL)

KATAR 2022/ Shaqiri protagonist, Zvicra kalon në avantazh! Embolo nuk feston, ndëshkon kombëtaren e origjinës së tij (VIDEO GOL)

Embolo nuk feston pas golit

49’ Zvicra ka kaluar në avantazh në Botëror dhe kjo edhe për meritë të Xherdan Shaqirit. Shqiptari ka dhënë një asist të artë për Embolo-n brenda zonës dhe ky i fundit nuk ka falur. Gjithsesi sulmuesi nuk feston, pasi vendi i origjinës është Kameruni

 

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Shaqiri vendimtar, Zvicra e nis mbarë Botërorin! ‘Likuidon’ Kamerunin (VIDEO GOL)


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

‘Ta kisha kap unë nga fyti, s’e lëshoja’, habit Flamur Noka: Skenari ishte që të vritej agresori dhe të shpërthente dhuna

‘Ta kisha kap unë nga fyti, s’e lëshoja’, habit Flamur Noka: Skenari ishte që të vritej agresori dhe të shpërthente dhuna