Kejvina Kthella s’lë gjë pa i thënë Zhaklinës për Olta Gixharin: Unë e adhuroja se ishte ‘divë’, po më zhgënjeu

Kejvina Kthella s’lë gjë pa i thënë Zhaklinës për Olta Gixharin: Unë e adhuroja se ishte ‘divë’, po më zhgënjeu

Dy banoret në BBV

Ditën e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother VIP 2” u diskutua shumë fakti që Olta nuk i vizitoi fare Zhaklinën dhe Ronaldon në rulotë. Por mes të tjerash a Kejvina, është rrëfyer edhe për zhgënjimin e madh që ka marrë nga aktorja.

“Unë e adhuroj, realisht unë e adhuroj Oltën si personazh. Unë tani po e njoh si njeri, më zhgënjeu pak sonte por e di që do më lirojë. Po unë e adhuroj, realisht për mua është një f*cking DIVA, për aktrim, aktoret ça janë në Shqipëri nuk ja fut asnjëra asaj. Për mua është dhe shumë e bukur, shumë sensuale dhe shumë e aftë. Unë thashë tani po e njoh si njeri, nuk mund të arrij në konkluzione e gjëra dhe sonte kanë ndodh ca situata. Në fund të ditës duhet të kujtojmë se ka dhe një fëmijë në shtëpi dhe ka një ngarkesë emocionale domethënë nëse neve na shkon 100, asaj i shkon 1000.”- tha ajo.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë