Kejvina shpërthen me ironi kundër Kiarës dhe Efit: Nuk jam lëpirëse! O të njoh unë, o s’të njeh kush

Kejvina shpërthen me ironi kundër Kiarës dhe Efit: Nuk jam lëpirëse! O të njoh unë, o s’të njeh kush

Kejvina Kthella ka dalë hapur në mbështetje të Dea Mishel për lojën brenda BBV.

Ajo ka thumbuar dhe një herë tjetër Kiara Titon, por edhe Efin, të cilat u rikthyen si banore të shtunën.

“Ndërkohë unë që për një moment harrova që s’jam Luizi e po imagjinoja sikur po më bënin fresk dhe mua. Edhe unë me këtë imagjinatën time shkoj shumë larg, ca dështake jam varja. Lëre se po e mbyll me kaq se nuk jam lëpirëse, jam panetone”, shkruan Kejvina me ironi në Instagram, duke nxjerrë foton e një freskueseje.

Kjo pas komentit të Arbër Hajdarit, i cili tha se Kiara, Efi dhe Ronaldo që u rifutën në BBV, janë ‘luizatorë’ dhe se më mirë të marrin një freskuese për ti bërë ‘fresk’ Luizit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • era: 03/04/2023 10:30

    ke te drejte lere efin se ka dhe lezet po kjo kjara qe u shkly neper krevate ma e neveritshme e ishte u kthye.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

I vranë babanë para syve kur ishte 10 vjeç, historia si nëpër filma e të penduarit Artan Tafani! U betua se do merrte hak dhe si u lidh me bandën famëkeqe të Laert Haxhisë

I vranë babanë para syve kur ishte 10 vjeç, historia si nëpër filma e të penduarit Artan Tafani! U betua se do merrte hak dhe si u lidh me bandën famëkeqe të Laert Haxhisë