Këngëtarët e 'Brezit të Artë' bëhen bashkë për ditëlindjen e 70-të të Luan Zhegut

Këngëtarët e 'Brezit të Artë' bëhen bashkë për ditëlindjen e 70-të të Luan Zhegut

Artistët e 'Brezit të Artë'

Këngëtari shqiptar Luan Zhegu ka festuar 70-vjetorin e ditëlindjes së tij.

Këngëtarë e miq u mblodhën bashkë për të festuar ditëlindjen në një nga restorantet e Tiranës.

Në ditëlindjen e tij, u shfaqën këngëtarë që prej kohësh nuk janë parë në skenë.

Ema Qazimi e Liljana Kondakci u shfaqën në aktivitet plot gjallëri.

Kozma Dushi, Luan Zhegu, Irma dhe Eranda Libohova, Pëllumb Elmazi, Sherif Merdani e shumë artistë të tjerë, ata që konsiderohen sot, artistët e Brezit të Artë, u bënë bashkë për ditëlindjen e 70 të Luan Zhegut.

Në një atmosferë me këngë nga vetë ata, festa zgjati deri në orët e para të mëngjesit.

Gjatë ditëlindjes së Luan Zhegut

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Erik: 27/09/2019 07:33

    100 u befsh Luan Zhegu! Si ikin vitet kaq shpejt?!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete