Këshilltari ligjor i PD jep dorëheqjen: Do mbetem anëtar dhe do të kontribuoj si profesionist i ligjit

Këshilltari ligjor i PD jep dorëheqjen: Do mbetem anëtar dhe do të kontribuoj si profesionist i ligjit

Marash Logu

Këshilltari ligjor i grupit parlamentar të PD Marash Logu, ka bërë me dije se ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij pa dhënë detaje për arsyen. Megjithatë Logu ka sqaruar se do të vijojë të mbetet anëtar i kësaj partie.  

Në një postim në rrjetet sociale, Logu tha se është mirënjohës për çdo demokrat për mbështetjen dhe se do të vijojë të japë kontributin e tij si profesionist i ligjit në këtë parti, pavarësisht dorëheqjes.

“Kam paraqitur sot dorëheqjen nga funksioni i këshilltarit ligjor të Grupit Parlamentar të PD-së. Faleminderit lidershipit për besimin dhe secilit prej deputetëve demokratë për bashkëpunimin. Mirënjohës çdo demokrati për mbështetjen dhe dashamirësinë gjatë këtij rrugëtimi. Do të vazhdoj të mbetem anëtar i PD-së dhe të kontribuoj si profesionist i ligjit në familjen tonë politike”, shkroi Marash Logu.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Edi: 31/03/2023 21:41

    Normal qe do jepteedoreheqje ..denbabaden tiranas

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Silvi Bardhi në Report Tv: Basha synon përçarjen përfundimtare të PD-së

Silvi Bardhi në Report Tv: Basha synon përçarjen përfundimtare të PD-së