‘Këto i kam qarë, s'jam fare modeste’, Dojna Mema sapo na zbuloi ushqimin e vetëm që di të gatuaj

‘Këto i kam qarë, s'jam fare modeste’, Dojna Mema sapo na zbuloi ushqimin e vetëm që di të gatuaj

Dojna Mema dhe partneri i saj

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneri i saj, këngëtari Vlashent Sata janë prindër të djalit të tyre Nolan Sol dhe shpesh postojnë foto të të voglit të tyre. Mirëpo, së fundmi, Dojna na ka zbuluar se ajo nuk i ka punët mirë me gatimin.

Më saktë, na ka treguar se di të gatuajë vetëm makarona. 

“E vetmja gjë që di të gatuaj, por pa modesti e qaj”, shkruan ajo.

Postimi në Instagram i Dojna Memës

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Papa: Kujtojmë shfarosjen e hebrenjve, historia po përsëritet edhe në Ukrainë

Papa: Kujtojmë shfarosjen e hebrenjve, historia po përsëritet edhe në Ukrainë