Kim Kardashian kryqëzohet sërish nga fansat për ‘photoshop’

Kim Kardashian kryqëzohet sërish nga fansat për ‘photoshop’

Kim Kardashian

Modelja e njohur Kim Kardashian është padyshim një ndër femrat më të përfolurat në mediat ndërkombëtare rozë.Së fundmi ajo është akuzuar sërish se ka përdorur ‘photoshop-in’, në një foto të publikuar të mërkurën ku shfaqet e veshur me një palë bikini ‘Skims’.

Kim postoi një foto me të brendshmë nudë ku dukej mjaft seksi me format e saj të kolme, mirëpo ndjekësve e saj në instagram kanë vënë re 42 vjecarja ka përdorur photoshop, pasi modeles i mungonte gishti i saj i mesit dhe beli i saj dukej shumë më i harkuar.

Kim mori shumë komente ku një pjesë e fansave vunë në dukje se sa seksi dukej nëna e katër fëmijëve ndërsa të tjerë theksuan se sa keq ishte edituar fotografia.

Disa nga fansat e Kardashian e mbrojtën atë në komente, duke shpjeguar se gishtat e saj mund të shtrembërohen për faktin se e mban një pajisje në telefon. Kjo nuk është hera e parë që Kim akuzohet për të tilla gjëra. Themeluesja e “Skims’ dhe anëtarët e saj të familjes janë akuzuar shpesh për mënyrën se si e përdorin ‘photoshop’-in po mesa duket kjo nuk do ndikojë në postimin e fotografive siç ato duan.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Dy muaj hetime ndaj Jorgo Goros, SPAK depoziton informacionin në Gjykatë, avokati kërkon kohë! Shtyhet seanca për 26 qershor

Dy muaj hetime ndaj Jorgo Goros, SPAK depoziton informacionin në Gjykatë, avokati kërkon kohë! Shtyhet seanca për 26 qershor