Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell rikthejnë modën e viteve '60 (FOTO)

Cher dhe Naomi Campbell

Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell kanë sjellë një fotosesion të jashtëzakonshëm duke rikthyer vitet ’60.

Sipas "Mirror", Kim Kardashian u shnëdrrua në një imazh të ngjashëm me Priscilla Presley.

Ylli 39-vjeçar mori pjesë në një bashkëpunim epik i cili përfshin ndikimin e saj më të madh në stil, Cher, 73 vjeç dhe modelja  Naomi Campbell, 49 vjeç.

Për kohën e saj para kamerës, Kimit iu dha pamja e zonjës Presley e cila ishte e njohur për kosheren e madhe të flokëve.

Kim u bashkua me Cher dhe Naomi për botimin e ri të “POËER” të Car Fashion Roitfeld's Fashion, prodhuar nga CR Studio.

Treshja luajti një histori retro bardh e zi të frymëzuar nga vitet '60 nëpër rrugët e Los Angeles.

Ylli i realitetit u pa duke tundur një motoçikletë së bashku me Cher.

Kjo ishte ëndërr për Kim që shpesh thoshte se Cher ishte si heroina e saj për shkak të origjinës së tyre të përbashkët armene.

Të treja vajzat u komentuan pozitivisht nga fansat e tyre në profilet sociale.

Ora 18:41
Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell rikthejnë modën e viteve '60
1/10
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju ka ndihmuar bashkia në zonën ku jetoni për të përballuar emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento