Kim Kardashion dëshiron të takohet me Greta Thunberg

Kim dhe Greta

Kim Kardashian është shprehur së fudmi se  donte të takohej me aktivisten Greta Thunberg.

Ajo donte të darkonte me Gretën e të fliste me familjen e saj

"Unë me të vërtetë do të doja të flisja me prindërit e saj dhe të shihja se si ata e kanë inkurajuar”, është shprehur Kim.

Kujtojmë që Greta aktivistja 16- vjeçare tërhoqi vëmendjen e botës me deklaratat e saj për mbrojtjen e mjedisit.

Kim ndodhet në Armeni prej disa ditësh, kupo pagëzon fëmijët e saj North, 6 vjeç,  Saint 3 vjeç, Chicago 20 muajsh  dhe Psalm 4 muajsh.

Kim në Armeni

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E veshur sportive e me buqetë në dorë, Yuri Kim dëgjon 'Kush kërcen napolonin' me çifteli, ambasadorja si nuk e keni parë më parë