Kloop premtoi revolucion te Liverpool-i, piketon ‘yllin’ e Interit! Duhen 75 milionë euro për mesfushorin

Kloop premtoi revolucion te Liverpool-i, piketon ‘yllin’ e Interit! Duhen 75 milionë euro për mesfushorin

Barrela duke festuar me shokët e skuadrës te Interi

Trajneri Jurgen Kloop ka deklaruar më herët se ‘në merkaton e verës do ketë ndryshime rrënjësore te Liverpool’, ndërsa ka shtuar se do punohet që tani për të mos patur vonesë.

Nuk ka vonuar shumë dhe në pah ka dalë emri i parë për mesfushën. Është folur edhe më herët, por tani sipas ‘BBC’ skuadra angleze e ka serziosht për mesfushorin e Interit Nicolo Barrela. Për rrjedhojë Livepool-i ka kërkuar informacione tek zikaltërit nëse kjo marrëveshje mund të realizohet.

Sipas këtij burimi çmimi i kartonit për italianin është fiksuar në 75 milionë euro, me Interin që ka fiksuar Frenk Kessie-n si zëvendësues.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Të mërkurën tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse... horoskopi për ditën e sotme

Të mërkurën tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse... horoskopi për ditën e sotme