POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Koha i ka përmbysur, nesër pritet ajo që s’e ka besuar Rama, Berisha dhe Meta

Protesta e studentëve

Korrupsioni lider i PD dhe LSI, duan të shuajnë protestën e studentëve në favor të Ramës, duke dashur të thonë se studentët i drejtojnë ata.

U diskredituan dy ditë rresht.

Kanë shpresë se Rama mund të bllokojë Reformën në Drejtësi, prandaj kërkojnë me çdo sakrificë të mbrojnë kryeministrin. Eshtë për të qeshur.

I uritur gjithmonë sheh në ëndërr ëmbëlsira.

Nesër masa kompakte e studentëve do t'i hedhë në hendek me Metë e me Sali.

Nesër pritet ajo që nuk e ka besuar Rama, Berisha dhe Meta.

Kjo varet shumë nga qartësia e masës kompakte të studentëve që janë ngritur kundër korrupsionit Rama, Berisha, Meta.

Kam besim te qartësia e studentëve kundër injorancës që ka vjedhë shqiptarët dhe është bërë bllok për të shpëtuar lëkurën... Masa kompakte e studentëve të pavarur e patriotë duhet ta dinë këtë, dhe e dinë.

Qaramanët e korrupsionit të tmerruar nga Reforma e kanë kot. Koha i ka përmbysur. Këtë e dinë edhe ata që bëjnë pjesë në masën kompakte të studentëve.

Nesër besoj se do ta shohim këtë.

d.ba.
Komento

Komente

 • Plaku mere: 17/12/2018 19:27

  Kjo eshte fatkeqesi. Te mos kuptosh delirin dhe matufepsjen qe te ka pushtuar

  Përgjigju
 • Populli: 17/12/2018 15:32

  ik o gjysh e dil ne pension se i keni baru ditet e vjelljeve ju ju kan rrjedhur dhe trute tani

  Përgjigju
 • fedws: 17/12/2018 12:57

  nuk mbarojne percartjet e ketij delirantit

  Përgjigju
 • Vlora: 17/12/2018 12:32

  Ti Avokat, besoj do kesh lindur brenda ne Tank pergjate ndonje lufte te pergjakshme. Te gjitha thirrjet e tua gjajne me mesymje rrebelime shkaterrime me karroca me kuaj ... !

  Përgjigju
 • robi: 17/12/2018 10:37

  i nderuar z.avokat ngjela.besoj ne aftesite tuaja, prandaj jam i mendimit se studentet kane nevoje edhe per ndihmen Tuaj.jepni dhe ju ndihmen per ti orientuar drejt ,per largimin e te korruptuarve qe po i marrin frymen ketij populli te mjere.

  Përgjigju
 • Dardania e lashte: 17/12/2018 09:55

  Oh Zoteri Ngjela te lutem bashkohu ti si nje i ditur i kesaj shoqerie protestes te studenteve.

  Përgjigju