Koha ka ndalur për të! Xhoana Nano rishfaqet pas shumë vitesh në Shqipëri, ja si duket tani gruaja e ish- kryeministrit 

Koha ka ndalur për të! Xhoana Nano rishfaqet pas shumë vitesh në Shqipëri, ja si duket tani gruaja e ish- kryeministrit 

Xhoana dhe Fatos Nano

Që pas largimit nga politika, daljet e Fatos Nanos kanë qenë të rralla, e më të rralla ato ku ai është së bashku me bashkëshorten, Xhoanën.

Megjithatë, pak ditë më parë çift është rishfaqur në Shqipëri, pasi Xhoana Nano ka festuar 50 vjetorin e lindjes.

Edhe pse ata janë shkëputur prej vitesh dhe tashmë, e kanë rindërtuar jetën e tyre në Vjenë të Austrisë, çifti Nano shumë rrallë janë parë në dalje publike.

Këtë herë ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Happy birthday. Koha ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon foton e partneres së ish-kryeministrit.

Kujtojmë se Xhoana dhe Fatos Nano lidhën kurorë në 9 nëntor 2002, pas ndarjes së tij nga bashkëshortja e parë, Rexhina.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bankieri: 27/05/2023 11:58

  Kohen e ka ndalur Banka e Kursimeve qe shiti Tosi..Me kursimet tona kercen qeni i kallaixhiut ne Vjene...

  Përgjigju
  • Poeti: 27/05/2023 14:40

   Si Nano atehere jane keta sot. Çfare ndryshoi? Asgje. Iku Zogu erdhi Enveri. Iku Enveri erdhi Saliu, Nano, Meta, Saliu prape, Rama e do te vijne te tjere sepse fitojne, pasurohen dhe askush si denon. Ky eshte biznes fitim prures

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Përkeqësohet situata në Darëzezë, zjarrfikëse nga 4 bashki po punojnë për shuarjen e flakëve

VIDEO/ Përkeqësohet situata në Darëzezë, zjarrfikëse nga 4 bashki po punojnë për shuarjen e flakëve