Kokaina në portin e Durrësit, fotot e 2 kushërinjve të arrestuarve

Kokaina në portin e Durrësit, fotot e 2 kushërinjve të arrestuarve

1716622196_mentorcuni.jpg

Foto: Arjan Doçi dhe Mentor Çuni

Report Tv siguron fotot e dy të arrestuave pas zbulimit të 7 pakove me kokainë në portin e Durrësit. Ata janë Mentor Çuni dhe Arjan Doçi.

Sipas burimeve në polici më thone se janë kushërinj, përkatësisht çuna tezesh, ndërkohë që po bashkëpunohet me Drejtorinë për Marrëdhëniet me Jashtë në Polici, pasi ka të dyshuar të tjerë që janë të implikuar.

 Kokaina ishte paketuar në qese vakumi për të mos u nuhatur nga qentë anti-drogë.


Lajmi kryesor:

Durrës, kapen 7.3 kg kokainë në Port, arrestohen 2 kushërinjtë! Pakot 'porosi nga Tirana'! Furgoni i 'Bledi Travel' do nisej në Itali, destinacioni fundor Anglia (EMRAT+VIDEO)


S.G/Xh.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

‘Puna e Komisionit Hetimor në shëndetësi po zvarritet’, Vokshi: Ndreca po mbrohet nga Nikolla dhe Rama

‘Puna e Komisionit Hetimor në shëndetësi po zvarritet’, Vokshi: Ndreca po mbrohet nga Nikolla dhe Rama