‘Kokat’ e Niklës kishin planifikuar arratisjen nga Shqipëria, detaje nga operacioni (VIDEO)

Momenti i arrestimit te te forteve ne Kruje

Burime për Report Tv nga policia e shtetit pohojnë se sot u ndërhy në operacion, pasi kishte informacion se të ‘fortët’ e Krujës mund të largoheshin jashtë vendit.

Report Tv mëson se grupi ishte në përgjim duke zbuluar planin e tyre për t’u arratisur nga Shqipëria. Të arrestuarit dhe shoqëruarit nga policia janë dërguar disa në Tiranë dhe disa në Durrës.

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento

Komente

 • Loku: 12/09/2018 12:17

  Eeee mër shtet ta puthsha bythën. Kshu po.

  Përgjigju
  • Erik: 12/09/2018 13:14

   Shteti e ben punen e vet, por duhet qe provat te jene te forta qe akuza me gjyqesorin te mos kene nga ta levizin zverkun. Perndryshe do mbetet ne kuadrin e nje aksioni policor dhe keta do dalin shume shpejt ne lirim.×

Lajmi i fundit

John

Bisedë me Akademikun Genc Sulçebe/ Pandemia, përballimi i saj, kërkimi shkencor dhe hapat që po ndërmerr Akademia e Shkencave