Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen 

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen 

Korçe- Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit.

Sipas dëshmive banori kishte shkuar në këtë zonë për të mbledhur bimë kryesisht çaj por nga pakujdesia dyshohet se është rrëzuar dhe si pasojë ka humbur jetën.

Policia pritet të zbardhë më tej ngjarjen.

 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ ‘Luanët qajnë’ apo ‘Të shpartalluar’! Titujt e mediave angleze pas humbjes në finale

Euro 2024/ ‘Luanët qajnë’ apo ‘Të shpartalluar’! Titujt e mediave angleze pas humbjes në finale