VIDEO/ Kreu manovra të rrezikshme në mes të rrugës, gjobitet shoferi 30-vjeçar Lezhë

Policia e Lezhës ndëshkoi me masë administrative gjobë një 30-vjeçar i cili kreu manovra të rrezikshme me mjetin e tij, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Knallës", në Shëngjin, duke u bërë burim aksidenti për përdoruesit e rrugës.

Drejtuesi i mjetit u lokalizua dhe identifikua falë bashkëpunimit me qytetarët dhe pas postimit të videos në rrjetet sociale ku shfaqej 30 vjeçari me automjetin e tij.

Për kundravjtjen e kryer ndaj 30 vjeçarit policia vendosi masa administrative 10.000 lekë të rinj.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lushka: 23/08/2022 20:04

    Kur te shtypeah prap butonin mbaje shtyp qe te Dali trekendeshi ne aparaturen e kruskot qe ti djegesh gomat bukuroshi!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj