Tiranë/ Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të dashurën e tij, vihet në pranga 24-vjeçari

TIRANË- Një 24-vjeçar është arrestuar në flagrancë për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

Në njoftimin e policisë thuhet se i riu me iniciale I. I., në rrugën "Bregu i Lumit", ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të dashurës së tij 21-vjeçare.

E reja ka deklaruar në polici se 24-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, pa dëshirën e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento

Komente

 • EUROPA: 06/08/2020 16:25

  Femrat shqiptare jane interesante nga te gjitha moshataret e tyre ne Europe,po ti thoshte i dashuri hajde shkojme hame nje dreke do shkonte me vrap,edhe po ti falesh nja 50 mije lek i merr menjehere,vetem per intimitet do tja nxije jeten te dashurit qe ja ndez llampa asaj torollakes nuk i plas fare,ose metoda tjeter femrat shkojne ne motel kryejne marrellenie pastaj thote o jam penduar ti fus nje denoncim,mjere meshkujt e shkrete.Kjo injorantja perse zuni te dashur per te lujt domino,letra apo shah,apo te mburret tek shoqet qe kam edhe une te dashur.

  Përgjigju
  • Ehuuu: 18/09/2020 09:16

   pikes i ke rene, dhe i ha dhe i djeg. Plencin duan ta mbushin, ama per ate tjetren bejne si te virgjera×

Lajmi i fundit

John

Humbi këmbën 12 vjeçe, sot një infermiere e përkushtuar