Krimi në Korçë, publikohen fotot e dy të vdekurve

Krimi në Korçë, publikohen fotot e dy të vdekurve

Foto: Emiljano Pine e Ilo Lluka

Report Tv siguron fotot e dy të viktimave në Korçë, të Ilo Llukës dhe Emiljano Pines.

Korçë/Informacion shtesë

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme, në lagjen nr. 18, Korçë, ju informojmë se grupi hetimor pas veprimeve të kryera me qëllim zbardhjen e rrethanave të saj, ka bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar të ngjarjes, që qëlloi me armë zjarri 40-vjeçarin E. P., i cili humbi jetën dhe më pas vrau edhe veten me armën e krimit. 
Konkretisht autori është shtetasi I. Ll., 61 vjeç, banues në Korçë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Korçë, vijon veprimet për zbardhjen e motiveve dhe shkaqeve të kësaj ngjarjeje.


Lajmi kryesor:

Dy viktima në Korçë për 1 shtëpi! Autori vret djalin e bashkëjetueses së babait, më pas veten (EMRAT-VIDEO)


B.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Puka mbulohet nga dëbora, bardhësia zbukuron qytetin

FOTO/ Puka mbulohet nga dëbora, bardhësia zbukuron qytetin