Kristi puth në buzë Keisin: S'e prisja fare

Kristi puth në buzë Keisin: S'e prisja fare

Keisi dhe Kristi

Kristi ka puthur Keisin teksa bënin prova për kërcimin e tyre për "Dancing with Big Brother".

Keisi mesa duket nuk e priste këtë puthje. Kur Kiara e pyeti: "Puthje ishte ajo?", Keisi u përgjigj: "Se prisja fare" dhe u vendos paksa në siklet.

Kujtojmë që Keisi dhe Kristi e kanë shprehur pëlqimin e tyre për njëri-tjetrin, por babai i bukuroshes është kundër kësaj lidhjeje.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!