Kryemadhi: O Zot na jep forcë se do të shkojmë në zgjedhje të parakohshme (VIDEO)

Në kuadër të përgatitjeve për protestën e 16 marsit, që opozita do të zhvillojë përpara Kryeministrisë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi një takim me strukturat në Tiranë.

Ajo u bëri thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestë, ndërsa kishte edhe një lutje për Zotin.

"Politika ka kusuret e saj, qoftë unë, apo Petriti....por jo të rinjtë, ne kusuret tona do i lajmë dhe do të përgjigjemi deri në fund.

Zoti na dhëntë forcë, pasi shumë shpejt do të shkojmë në zgjedhje të parakohshme. Ejani në 16 mars para Kryeministrisë do të jetë protesta më e madhe dhe e bukur" tha kryetarja e LSI-së.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento

Komente

 • Abc: 15/03/2019 04:33

  Përgjigju
 • Edi: 14/03/2019 20:47

  Ska pun tjeter zoti po do meret me ty .t vish n pushtet te lani pialleqet qe keni ber. E KAM E UN NJE LUTJE O ZOT SHDUKI NGA POLITIKA GJITH ATA QE E KATANDISEN SHQIPERIN KU ESH

  Përgjigju
 • Honglateri: 14/03/2019 19:27

  Edhe une kam nje lutje per Monen me 16 mars te vije pa brek qe te mos kemi veshtiresi

  Përgjigju
  • Bubi: 14/03/2019 21:55

   Te pakten te vijne robt per nji qellim ne proteste e te knoqemi me monen se lul shalngjiturin ja kena lon Salianjit te boj trenin me njoni tjetrin

 • Ariu: 14/03/2019 19:11

  O Mona Hundshqyera, lutu mo mir ti mbushet mendja lul shalngjiturit te shkoni ne afrike se vetem aty te bojn derman zezaket. Likja o bo 2 lek rob e sta del mo

  Përgjigju
 • Hinglateri: 14/03/2019 18:18

  Bax**lla Monik

  Përgjigju
 • Fredi: 14/03/2019 18:18

  Ty moj pler nuk të jep njeri votë, ha m..... baj gë!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rep-pop/ Nga Ardian Trebicka te Flor Mumajesi, këngëtarë që i kënduan ndjenjës më të bukur në botë, dashurisë