Kryemadhi takon zyrtarin e DASH: Shkëmbyem mendime për zgjidhjen e krizës

Kryemadhi takon zyrtarin e DASH: Shkëmbyem mendime për zgjidhjen e krizës

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi këtë të mërkurë ka zhvilluar një takim me Drejtorin e Zyrës për Europën Jugore e Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit, David Kostelancik.

Takimin në fjalë, kryetarja e LSI e ka bërë publik edhe në rrjetet sociale, ku ka shkruar edhe një mesazh duke thënë se me Kostelancik ka shkëmbyer mendime për zgjidhjen e krizës politike në Shqipëri.

" Me David Kostelancik, Drejtorin e Zyrës për Europën Jugore e Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit. Shkëmbyem mendime për zgjidhjen e krizës." shkruan Kryemadhi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Populli: 13/11/2019 18:55

  Nga i merr parate kjo lavire qe shkon shpesh ne Amerike,ti verifikohen burimet financiare nga i vine dhe çfar pisllikut ka me keto udhtime te shpeshta drejte Amerikes, apo ka gjetur ndonje hamshor qe e kenaqe ket lavire.

  Përgjigju
 • Hajde. Robt: 13/11/2019 17:33

  O. ZOOOT zonja kriza histerike do të bëhet faktor për zgjidhjen e.krizes..

  Përgjigju
 • Tosi: 13/11/2019 14:49

  Me në fund Nafije Dybeku B**elles që ka plagjiature diplomë u mësoi amerikaneve si tundet Dybeku qysh në moshën 15 vjeçare dhe si funksionon Shkuma party në Haremin Veror të Jales për sharebajgat e leshitdhise dhe Lristat naziskineve të Mamurrasit .

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë