Kryeministri Edi Rama mbërrin në Amfiteatrin e Liqenit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbërrin në Amfiteatrin e Liqenit ku do të zhvillohet Asambleja e PS-së.


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Respekt për patronazhistët e Partisë Socialiste