‘Kryqëzimi’ i Hysajt në rrjet, Mitaj i del në krah: Jo e hijshme ta kritikojmë, ka dhënë shpirtin për kombëtaren

 

Marjo Mitaj i ka dalë në krah futbollistit Elseid Hysaj, pasi u ‘kryqëzua’ në rrjet. Shkak u bë momenti kur mbrojtësi në momentin që Barella ka gjuajtur topin, uli kokën dhe në këtë moment topi përfundoi brenda rrjetës.

Mitaj tha se nuk është diçka e bukur të kritikosh Hysjan, i cili ka dhënë shpirtin për kombëtaren.

“Nuk është e bukur me kritikuar një lojtar që ka kontribuar aq shumë për kombëtaren, ka dhënë shpirtin e tij për kombëtaren. Nuk është gjë e vogël për mua. Por çdo person bën atë kritikën e vet”, tha Mitaj


Lajmi kryesor:

EURO 2024/ Të mërkurën ndeshja me Kroacinë, Mitaj: E vështirë, mbrojtjen e kanë të fortë! Shpresojmë të marrim 1 pikë


SI.E./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FBI: Sulmuesi ishte nga Pensilvania! U identifikua si një republikan

FBI: Sulmuesi ishte nga Pensilvania! U identifikua si një republikan