Kujdes...ja fotot e fundit
të  aktores Jessica Alba

Kujdes...ja fotot e fundit<br />të  aktores Jessica Alba
Ajo tregon në çdo dalje të saj se është në formë të mrekulleshme fizike.

Aktorja Jessica Alba ka pozuar për revistën “Shape”, duke treguar format dhe linjat e saj përmes rrobave të banjos.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli